1984

Class of 1984

Abul-Qasim, Tarik
Alabi, Babatunde
Allen, Schooler D.
Anderson, Ronald J.
Andrasik, Donald A.
Ardakanian, Reza
Bailey, Nevaldo A.
Baligh, Haiideh
Barron, Daniel C.
Barry, Hamidou
Barwick, John B.
Bass, Kimbreck
Best, Randy Eugene
Biscoe, John
Bittinger, Dennis R.
Boloori, Mahnaz
Boyette, John D.
Brown, Gervis G. 
Bui, Tung Thu
Burgess, Craig N.
Butler, Thomas J.
Cabrera, Pablo
Caldwell, Randall Barbour
Cameron, Donald A.
Campbell, Glenn B.
Carpenter, David B.
Charkhabi, Hossein
Chraibi, Housni
Christian, Gary A.
Cirwithian, Alfred
Clark, Brian Cameron
Cochrell, Kerry N.
Comer, Brian E.
Contreras, Jorge L.
Cooksey, Richard A.
Corey, Robert L.
Crable, William T.
Craven, Kevin Patrick
Criswell, Nelson D.
Culp, Jerry Grant
Downs, David A.
Drake, Charles A.
Eastep, Guido M.
Easterling, Scott D.
Escabi, Hiram
Felbinger, Thomas A.
Farmer, Rodney C.
Fike, John R.
Gaydos, John J.
Gazda, Ronald J.
Gifford, John C.
Gilbertson, Alan L.
Greilich, Jeffrey W.
Gudenkauf, Douglas M.
Guzman, Rodrigo E.
Hansen, Richard
Harmon, Robert E.
Harrison, Jeffrey R.
Harrod, Paul E.
Havens, Gregory P.
Herring, Timothy L.
Hertz, Carl R.
Hinebaugh, Dwight D.
Ho, Huyen P.
Hoang, Lan D.
Hok, Hou Kok
Huynh, Dung A.
Jadali, Hamid
Karamouz-Razavi, Hamayoun
Keefe, Glen M.
Kelly, Christopher W.
Keo, Veasna
Kerig, John
Ketchum, Robert R.
Keyser, William F.
Khalatbari, Afsoun
Kinsella, William P.
Klement, Alfred W.
Kombo, Thomas M.
Kovanic, Frank
Krasts, Robert J.
Kraus, Charles L.
Kuhn, Mark A.
Kuraner, David J.
Lannan, Timothy J.
Larsen, Harold L.
Lawrence, William
Le, Ve Van
Lemus, Marty
Leong, Heng K.
Malone, Jeffrey A.
Marco-Esteller, Enrique
Martha, Jokie J.
Martin, Robert
Matosko, Scott
McCallister, Carolyn
Memuduaghan, Abelo
Mills, Carlos A.
Morton, David W.
Morton, Patricia L.
Musa, James S.
Newport, Curt
Ngor, Say B.
Nguyen, Ha T.
Nguyen, Hieu T.
Nquyen, Ngoc-Diep
Nguyen, Phi N.
Nguyen, Tue
Nguyen, Uoc V.
Nhem, Sarkol
Nyack, Oswald P.
Ogawa, Hiroyuki
Patterson, Robert
Pazornick, David S.
Peairs, Hervey Joseph
Pepersack, Cindy K
Phelps, William B.
Phifer, James D.
Phommachanh, Phousomproasong
Procter, Joseph M.
Pronko, Anthony
Pugh, Katherine Feldmann
Richards, Andrew H.
Ryan, Gary J.
Schneider, Mark
Schulze, Alfred
Seeman, David B.
Snow, David R.
Spence, Caren C.
Spivey, Michael L.
Stamp, Ariandna Yadira
Stanley, Michael H.
Stanton, Sean M.
Stefano, Randall J.
Strutt, Gregory D.
Swanson, Philip T.
Taylor, Alan G.
Teal, Stephen (deceased)
Theofilos, George
Thompson, Thomas B.
Tran, An T.
Tran, Loc N.
Tran, Xuyen C.
Unlosoy, Ali G.
Velich, Michael R.
Ventura, Mark L.
Vo, Huyen P.
Vu, Phach Q.
Vu, Thinh V.
Vu, Tuyen Quang
Walz, Michael Frederick
Warren, Brunell
Wertz, Gary A.
White, Janice B.
Wilson, John Martin
Winder, Benjamin C.
Wisniewski, James J.
Withington, Giles B.
Woods, Woodrow A.
Xenophontos, Christos P.
Yembrick, Mark
Young, Michael J.