1998

Class of 1998

Abraham, Henok
Agbozo, Matthew K.
Alazizi, Ahmed H.
Al-kohaji, Majid Ibrahim
Ali, Suhalia M., 2000 MS
Al-Ruwaii, Adel A.
Andrews, Octavia Rochelle
Azcarate, Jesus
Banks, Jeffrey Duane
Bevan, William Charles
Bevard, Christopher David
Blanton, Michael W., 2001 MS
Born, Charles A.
Brown, Robert Scott
Carlson, Peter George
Carrington, Ruby Donnise
Cherry, Christopher James
Conaway, Ryan Matthew
Cricchio, Michael
Crouch, Melissa Annette
Crumm, Cheryl Beck
Cuesta, Rafael Enrique
Curatola, Joseph Wayne
DeSantis, Joan Ellen Hamburger
Derose, Volvick
Doan, Tri Quang
Durban-Acien, Miguel
English, Paul Allen
Eniola, Henry O.
Ettumrong, Piyasintu
Eurice, Gerald John
Fazio, James M.
Ferm, Joseph Nelson
Finsterle, Steve James
Floyd, Mandel Durwood
Fosdal, Jonathan A.
Foster, Saladin Ali
Fox, Daniel James
Gerber, Robin B.
Gerstenberg, Henry Matthew
Gillis, Kevin Eugene, 2002 MS
Gooden, Wallace Ira
Gottsman, Kevin L.
Gregory, Zakia Nicole
Harding, John R.
Hardman, Paul M.
Harpster, Michael L.
Hearn, Matthew Francis
Heath, Kenneth Lee
Hebert, Ronald J.
Herbert, Ronald Jules
Hiltner, Walter R.
Holmes, Ellen M.
Holmes, Michael J.
Hom, Milton G.
Jiang, Qiu Long
Jones, Paul W.
Kirk, Kimberly Ann
Lesho, Pavel Tesak
Lopes, Christopher M.
Macecevic, William Paul
Magdits, Marc A.
Mann, Deborah D.
Manrique, Oscar
Martzloff, Christopher D.
Mason, Gordon Edward
Massey, Racqel N.
McConnell, James Carry
McGowen, Patrick J.
Moreland, Robert Lee
Morton, David S.
Moulton, Nancy A.
Newman, David B.
O'Byrne, J. Michael
Osborne, Dennis Marshall
Oswald, John Alan
Padget, Vandon M.
Palmieri, Christopher Joseph
Permsombut, Kanchanapong
Peterson, Karl R.
Pornpathananangoon, Phairoj
Rampersad, Sham N.
Redwood, Marcell
Riggio, Anthony S.
Rinker, Wyatt B.
Rippeon, William M.
Rodriguez, Ramon
Ross, Donald MacGregor
Russell, Francis J.
Saba, Nick
Sauvageau, Jon Michael
Schauer, Joseph
Schienle, Patrick
Scislowicz, Lawrence A.
Shook, Dawn Marie
Snyder, Marshall Kent
Soresi, Joseph Brian
Spangler, John Jefferson
Speulstra, Kenneth R.
Stancil, Troy D.
Stanley, Sean K.
Stec, Joseph A.
Steinbach, Rozier L.
Stevens, Thomas H.
Stewart, Harold E.
Swackhammer, Duke A.
Thomas, Alfonzo Deon
Thompson, Carlos H.
Trabun, Michael Alan
Tran, Quoc D.
Truver, Patrick James
Van Der Togt, Willem-Jan
Vural, Baris
Ward, Albert K.
Waters, Eric J.
Webb, Randel A.
Weihrichi, Theresa S.
West, Margaret M.
Wilcox, Albert Lee
Williams, Gary D.
Worden, Gregory Edward
Wright, Kelvin F.
Wright, Kerri Lynn Caple
Zulkefly, Nonni A.