1999

Class of 1999

Acosta, Richard
Antonik, David George
Arnold, Jeffrey Allen
Bailey, Latasha Nicole
Barr, Stephen Edward
Beale, Frederick T.
Benish, Lisa Maureen
Beyene, Mekbib
Bizub, Michael John
Blesso, Ziripe Patrick
Bookhammer, Lucinda Joan
Boone, Clifford J.
Bradley, Mark K.
Branch, William Raymond
Buckley, Tricia Faye
Bukowski, Edward Frank
Chenoweth, Charles Henry
Ciolek, Paul Christopher
Clary, Joseph Michael
Clester, Mark Allen
Connell, Christopher J.
Dabkowski, David Martin
Dau, Anuar M.
Davis, Michael L.
Definbaugh, Wayne Edward
Devost, Joseph L.
Diallo, Moustapha
Dixon, Sally Ann
Dunn, Richard
Fleming, David Thomas
Flynn, Denise Eileen
Fream, Wesley Daniel
Furness, Douglas Gilbert
Gamble, John Michael
Gantt-Dawson, Ann
Garhart, Jack S.
Garst, Charles Rendall
Gasch, James Lawrence
Giesler, Timothy Scott
Graf, Gary Carl
Gregory, Chase E.
Harris, Douglas K.
Hasan, Syed
Hearn, Matthew Francis
Hebert, Charles F.
Herbert, Ronald J.
Hilborn, Roy
Hogston, Timothy Wayne
Howes, J. Zackary
Jocktane, Eddy
Johnson, Daniel L.
Johnson, Raymond Craig
Jones, Katara Marie
Jones, Marvin A.
Kean, John Michael
Kelley, Eric T.
Kepley, David Ray
Khan, Faridullah
Kirkley, Michael C.
Knox, Stephen C.
Larkin, Edward L.
Liu, Michael Yu
Lockwood, Cathryn S.
Lyons, Alvin Joseph
Magrogan, Donald Keith
Malsawma, Lalrinfamkima Hmar
Manago, Damon J.
Martin, Eric S.
Mason, Michael Joseph
McCluney, Todd Blake
McDermott, Neil M.
McDonnell, Michael Trent
McGovern, Robert Donald
McIlwain, Harold
McNair, Robert J.
McNulty, John
Meckley, Donald Edward
Medina, Jorge
Michalek, John Joseph
Miles, William Taylor
Mindte, Thomas Edward
Mobley, Thomas Eric
Morgan, Vernon J.
Morrison, Glen J.
Mosko, Joel Mark
Naper, Randy Joseph
Nardone, George J.C.
Nasr, Ghaleb Farid
Ndjoumbe, Francois Yves Etota
Neipert, David J.
Nesler, Richard
Nguyen, Luc Van
Okumura, Ryan
Pantaleo, Danny David
Porter, Sherry Anita
Prabariphai, Nattakarn
Rai, Sijan Kumar
Rashid, Imran
Ricketts, Gail Elaine
Roberts, Stephen M.
Roese, Mark Brian
Sanderson, William A.
Sandner, Thomas R.
Santamaria, Cesar
Scott, Wallace
Sexton, Bonnie May
Shah, Jignesh A.
Smith, Hinsley Welton
Snyder, David James
Stevens, Anthony Edward
Steward, Mark Barclay
Sturm, Cynthia
Sullivan, Daniel John
Talcherkar, Chanden
Teagle, Denise Eileen
Thao, Chhean K.
Tonarelli, Scott Allan
Ulsh, Craig W.
Varmette, Thomas M.
Von Kaenel, Andrew Mark
Wahler, Michael Hobart
Wallace, Stephen Michael
Warren, John Michael
Waterman, Christopher
Weller, Mark Alan
Wilfong, Richard E.
Wilford, Michael
Wilson, Kathleen S.
Wright, Lance A.
Youngs, Lisa Y.