2008

Class of 2008

Adams, James T.
Allen, Marlon L.
Amistad, Alvin D.
Anavitate, Kelly
Anderson, Mykella E.
Appelbaum, Aaron
Arline, Thomas H.
Artis, John P.
Baird, James W.
Barnhardt, Billy
Barrett, Wayne
Bates, Jason Ross
Bator, Randy
Bergeman, Kevin E.
Beverly, Deborah J.
Blackmon, Nina
Blewett, Richard J.
Blum, Randy
Boland, Andrew J.
Bonsu, Doris O.
Bradburn, Jessica
Branham, Matthew J.
Bratton, Artie A.
Braxton, Janet F.
Brewer, Alvin
Brunston, Karen A.
Budhu, Sharmela
Bush, Reginald D.
Caffo, Phillip D.
Carrales, James E.
Carrigan, Joseph T.
Carter, Joel B.
Castle, LaToshka Y.
Chrisman, Shirley A.
Clark, Robert P.
Clark, John W.
Collins, John
Connolly, Carl M.
Conrad, Daniel A.
Cook, Joseph G.
Cook, Michael A.
Craig, Jerry
Crooke, Osaha L.
Cruz, Jose L.
Curry, Kyle D.
Dant, Patrick A.
Davidson, Mencken
Dawveed, Mehlek A.
Debaets, Reed M.
DeMar, William
Der, Wallace C.
DeValentino, Wanda S.
Dieujuste, Albens
Dillmuth, Paul A.
Dudas, Michael P
Edwards, Gail E.
Eger, Nicki A.
Embry, Bryan W.
Evans, John
Faith, Daniel B.
Fansler, Aaron
Faturoti, Gabriel M.
Ferrell, Navon C.
Fierro, Jason K.
Finnelle, Sean
Fliehman, John H.
French, David S.
Furtado, Joseph
Gaines, Janet L.
Gibbs, Brian
Girellini, Joseph A.
Goble, Ross G.
Grabenstein, Richard Anthony
Greene, Richard L.
Griffin, Quanda T.
Guachione, Christian D.
Guzman-Batiz, Janice A.
Hamilton, Anthony
Hampton, Joshua
Hardin, Freddie
Hartley, Christopher L.
Haskin, Michael
Hazelwood, Thomas
Heckert, Tyson
Hernandez, Alejandro
Heuer, Douglas B.
Hood, Paul Stewart Dewitt
Hood, Timothy M.
Houle, Robert T.
Howery, Kristopher R.
Israel, Teresa A.
Johnson, Clay R.
Johnson, Michael
Johnston, Tim
Jones, Benjamin
Jones, Bruce D.
Karamanian, Andre A.
Keene, Alicia
Kerera, Godfrey K.
Kershaw, Trevor
Keser, Paul D.
Klenke, Brian L.
Knott, Noel C.
Koller, Tracy
Komornik, Michael A.
Kud, Derek
Kuempel, Peter A.
Langley, Donald B.
Larger, John
Larson, Stefan P.
Lawrence, Wendall
Lawson, Shannon M.
Leahy, Dennis J.
Legesse, Suma T.
Leonard, Scott A.
Lewis, Christopher F.
Little, Maxine
Logan, Crystal
Long, Adam
Mach, Joseph
Mach, Shawn L.
Madikaegbu, Nwanneka Davis
Margie, Nicholas
Marquez, Jose
Masten, Ryan H.
Mattick, Jared
Matushone, Brian
McCarthy, Daniel J.
Medina, Roberto
Meyett, Donald G.
Michael, Christopher M.
Mika, Gabriel J.
Millington, Daniel Scott
Mindte, Thomas Edward
Monteith, John M.
Monthe, Christelle Annie
Moore, James R.
Mulder, Kristen A.
Murrell, Sean A.
Myers, John H.
Nack, Amanda C.
Nassif, Michael P.
Newbury, William A.
Newton, Jepheth A.
Ngounou, Gabriel H.
Noratel, Matthew
Nuur, Sadiq O.
Odame-Labi, Bernard E.
Odett, David M.
Odom, James B.
Oluwadiya, Olakunle
Oscar, Emmanuel
Pan, Wayne Wei Ping
Paralanov, Dimitar
Parker, Shayna M
Person, Joseph E.
Peters, Bruce E.
Pham, Khanh P.
Pickett, Duane M.
Pierre Louis, Herve
Popp, Christopher J.
Powels, Robert C.
Prettyman, Terrell Dana
Queen, Clayton M.
Randolph, Terrence D.
Reel, Albert C.
Rideout, William F.
Roese, Mark Brian
Sailer, Michael S.
Salmon, Gregory S.
Sanchez, Jose L.
Sanchez, Carlos
Schinkel, Gerrit Jan
Seibert, Dennis
Shifler, Kristopher L.
Singh, Mary L.
Singletary, Art
Smith, Ryan C.
Sodipo, Olufunmila
Sokolowski, Paul E.
Soule, Erinn M.
Spenard, David T.
Spohr, Raymond H.
St Germain, Bruce
Stewart, Roy L.
Steyaert, Peter A.
Sutton, Malcolm D.
Swain, Christopher
Taimanglo, Jonathan P.
tant, Jason
Taylor, Jeremy J.
Tien, Chialin
Turner, Clifton C.
Ubial, Kenneth
Vanderhook, Adam K.
Vohra, Aref A.
Vose, Michael Gregory
Walcott, Steve R.
Walker, Jeffrey M.
Wallace, Dylan R.
Walter, Gregory P.
Warren, Kevin N.
Washington, David D.
Wellman, David A.
White, Shanice M.
Whitley, Douglas R.
Wichowski, Linn
Wilson, Matthew P.
Wilson, Gary S.
Winans, Matthew
Wirth, David M.
Wright, Jason
Yaw, Meng-Huat
Yetter, Charles J.
Yu, Henry W.
Zima, James P.